PLAC ZABAW JUŻ OTWARTY!

Drogie Dzieci, szanowni Rodzice,

Jest nam miło powiadomić Was, że nasz osiedlowy plac zabaw jest już otwarty. Nowa zabawka zamontowana i sfinansowana przez Urząd Miejski w Olsztynku została oficjalnie dopuszczona do użytku.

Nasz plac zabaw zostanie doposażony również w atestowaną piaskownicę, którą zamówiliśmy pod koniec marca (spodziewany termin montażu to 21 kwietnia br.). Po montażu i wyznaczeniu przez producenta stref buforowych, w sąsiedztwie nowej piaskownicy zamontujemy dwie dodatkowe ławeczki. Oczywiście wszelkie usterki lub niedogodności wynikłe z użytkowania placu będą, w zależności od rodzaju: naprawiane, usuwane bądź uzupełniane.

UWAGA! PLAC ZABAW OBJĘTY JEST STAŁYM MONITORINGIEM! WSZELKIE PRZEJAWY WANDALIZMU  ORAZ ŁAMANIA REGULAMINU BĘDZIEMY STANOWCZO TĘPIĆ WE WSPÓŁPRACY Z POLICJĄ I STRAŻĄ MIEJSKĄ! REAGUJCIE PAŃSTWO I CZUJCIE SIĘ GOSPODARZAMI TEGO OBIEKTU, BO TYLKO W TEN SPOSÓB PLAC POSŁUŻY NASZYM DZIECIOM  DŁUDIE LATA!

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PLAC ZABAW W GODZINACH CISZY NOCNEJ JEST NIECZYNNY I ZAMYKANY NA KLUCZ! O szczegółowym harmonogramie dostępności placu powiadomimy Państwa po spotkaniu z Panem Przewodniczącym Rady Osiedla Dawidem Miszczakiem oraz Radnym Miejskim Panem Robertem Waraksą, którzy pilotowali tę inwestycję, za co serdecznie dziękujemy!

Zarząd i Administracja pragnie szczególnie podziękować Panu Burmistrzowi Mirosławowi Stegienko za doposażenie i uatrakcyjnienie naszego osiedlowego placu zabaw!

Miłej zabawy!

Zarząd i Administracja SM „Grunwald” w Olsztynku

 

Zadzwoń do nas!