Szanowni Mieszkańcy!
Z dniem dzisiejszym tj. 04 maja 2026 r. kończymy sezon grzewczy w naszych zasobach. Od dziś do końca sierpnia br. macie Państwo czas na przeprowadzenie ewentualnych remontów, które po uzyskaniu pisemnej zgody ze strony Spółdzielni, będą wiązały się z jakąkolwiek ingerencją w instalację centralnego ogrzewania.
Życzymy samych ciepłych dni!
Zarząd i Administracja SM „Grunwald” w Olsztynku.