KONIEC SEZONU GRZEWCZEGO

Szanowni Mieszkańcy!

Z dniem dzisiejszym tj. 04 maja 2026 r. kończymy sezon grzewczy w naszych zasobach. Od dziś do końca sierpnia br. macie Państwo czas na przeprowadzenie ewentualnych remontów, które po uzyskaniu pisemnej zgody ze strony Spółdzielni, będą wiązały się z jakąkolwiek ingerencją w instalację centralnego ogrzewania.

Życzymy samych ciepłych dni!

Zarząd i Administracja SM „Grunwald” w Olsztynku.

Zadzwoń do nas!